NASZA FIRMA
Naturalne oleje - Fa Oils


Dzięki szerokiej wiedzy oraz ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać optymalne parametry tłoczenia indywidualnie dla każdego surowca. Stosując taką optymalizację uzyskujemy oleje o wyrazistym smaku i aromacie oraz bogactwie cennych składników.


Ma to zasadnicze znaczenie gdyż wysokiej jakości oleje tłoczone na zimno, nierafinowane, należą do tzw. żywności funkcjonalnej, czyli takiej, która oprócz efektu odżywczego wpływa na poprawę stanu zdrowia oraz samopoczucia i zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób.

Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci otrzymali produkt najwyższej, bezkompromisowej jakości, co pozwoli im w pełni korzystać z bogactwa zawartych w naszych olejach naturalnych, prozdrowotnych składników bioaktywnych.

 

Zakład Przetwórstwa Roślin Oleistych Fa-Oils to powstała w 2012 roku, zlokalizowana na Podbeskidziu w miejscowości Zabrzeg, rodzinna tłocznia. Tłoczymy najwyższej jakości oleje w technologii na zimno, bez zastosowania procesu rafinacji.
Założycielem i właścicielem rodzinnej tłoczni Fa-Oils jest dr inż. Sławomir Fajkis:

"Tłocznia Fa-Oils nie powstała przypadkowo. Jest wynikiem mojego wykształcenia, ponad dwudziestoletniego doświadczenia w branży tłuszczowej oraz pracy włożonej w opracowanie innowacyjnej technologii tłoczenia na zimno. Każdy surowiec traktuję indywidualnie i dobieram parametry tak, aby olej był jak najbardziej wartościowy. Oczywiście nie ma mowy o konserwantach, aromatach czy barwnikach. Oleje Fa-Oils są w 100% naturalne. Moja praca to moja pasja"

 

Dopełnieniem naszego asortymentu są mąki naturalnie bezglutenowe, zioła i przyprawy oraz dodatki do zanęt wędkarskich. Nasze produkty dostępne są w sklepie internetowym oraz we współpracujących z nami sklepach zielarsko medycznych i sklepach ze zdrową żywnością.
Głęboko wierzymy, że to co jemy ma wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego oferujemy Państwu tylko produkty naturalne o najwyższej jakości.
Starannie i uważnie dobieramy surowce wychodząc z założenia, że dobry olej można wytłoczyć jedynie z dobrego ziarna czy owocu. Nie wybieramy dróg na skróty. Nasze surowce pochodzą z Polski ale również z Australii, Indii, Egiptu czy Austrii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl