NATURA 2000
Natura 2000

Natura 2000 to Europejska Sieć Ekologiczna której celem jest ochrona siedlisk przyrodniczych, gatunków roślin i zwierząt, które mają szczególne znaczenie dla zachowania dziedzictwa przyrodniczego Europy a obecnie są zagrożone wyginięciem. Zabrzeg - miejscowość w której mieści się Zakład Przetwórstwa Roślin Oleistych Fa-Oils jest zlokalizowana na południu Polski w powiecie bielskim a jej teren objęty jest obszarem specjalnej ochrony ptaków Natura 2000 o nazwie "Dolina Górnej Wisły".

Jesteśmy dumni z tego że mieszkamy i pracujemy w tak pięknym miejscu. Szanujemy przyrodę, doceniamy jej piękno i chcemy, aby miała szansę przetrwać dla kolejnych pokoleń. Dlatego też naszą działalność prowadzimy w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Nie generujemy odpadów, nie emitujemy zanieczyszczeń do środowiska, używamy opakowań które można poddać recyklingowi.

W wolnym czasie często spacerujemy nad Wisłą lub w okolicy jeziora Goczałkowickiego. Sami zobaczcie jak jest tu pięknie. Dziękujemy naszemu koledze, pasjonatowi przyrody i fotografii panu Marcinowi Walaszczyk za udostępnienie zdjęć.

 

Natura 2000

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl